Contacts

92 Bowery St., NY 10013

thepascal@mail.com

+1 800 123 456 789

Informacje:

Szukasz towarzyszki, która wniesie do twojego domu wiele miłości i uroku? Poznaj Basię, naszą czarującą kocią seniorkę!

Basia przyszła na świat w 2013 roku. To prawdziwa mistrzyni drzemek – większość dnia spędza na swoim ulubionym drapaku, gotowa do rozkoszowania się słodkim snem. Ale nie daj się zwieść jej spokojnemu podejściu, bo ta kociara uwielbia też zabawę! Żyje dla chwili, kiedy może gonić za piłeczką lub rozpoczynać łowcze polowanie na myszki z walerianą.

Co więcej, Basia to istny przyjaciel ludzi. Jej serce jest otwarte na miłość i bliskość, gotowa do dzielenia z tobą ciepła i uczuć. Nie tylko toleruje innych kotki, ale także jest przyjazna wobec spokojnych psów, co sprawia, że może stać się cudownym towarzyszem również dla Twojego czworonoga.

Basia jest już zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana, więc możesz mieć pewność, że jest zdrowa i gotowa na nowy etap w swoim życiu. Dodatkowo, przeszła testy na obecność FIV i FELV, które wykazały wynik negatywny.

Jeśli czujesz, że Basia może stać się częścią twojej rodziny i chciałbyś poznać tę uroczą kocią seniorkę osobiście, serdecznie zapraszamy cię na spotkanie przed adopcyjne.  Skontaktuj się z nami już dziś i daj Basi nowy, szczęśliwy dom!

Chcesz poznać Basię ? Napisz do nas 🙂

Data urodzenia
2014
Płeć
kotka
Status
gotowy do adopcji
Wirtualny opiekun
brak
Kastracja
tak
Czip
tak
Szczepienie
tak
FIV/FeLV
negtywne

Myślisz o adopcji tego kotka?

Skontaktuj się z nami!

Facebook

Wyślij wiadomość na Facebooku >

E-mail

fundacja@klebek.org

Telefon

504 803 311

Wypełnij ankietę adopcyjną